Agent Camp İşe Alım Programı-web 2017-05-31T16:43:11+00:00

Agent Camp İşe Alım Programı


Hedef Kitle

Kredi Çözüm Uzmanı

Müşteri Hizmetleri Uzmanı

Ödeme Takip Uzmanı


Program Amacı

Brandon Hall jürisi tarafından 4 farklı katergoride “Eğitimde Mükemmeliyet” ödülüne layık görülerek, Dünyaya örnek gösterildiğimiz Agent Camp işe alım eğitim programımızla, iş hayatına atılan-farklı eğitimler almış- adaylara yeni bir meslek yolu açmaktayız.

Agent Camp, sektöre yeni uzmanlar kazandırmayı amaçlayan ve iç eğitmenlerimizin önderliğinde ilerleyen bir eğitim ve gelişim programıdır. Kamp programımız, özenle tasarlanan müfredatı, uygulamalı eğitimleriyle bugüne dek yüzlerce nitelikli çalışanı sektöre kazandırmıştır.

Program, Kredi Çözüm Uzmanı, Müşteri Hizmetleri Uzmanı ve Ödeme Takip Uzmanı adaylarına, sektörü ve şirketimizi tanımaları,  iş süreçlerimizi ve sistemlerimizi öğrenmeleri için oluşturulan sertifikalı bir başlangıç eğitimidir. Katılımcılarımız 1 hafta süresince sınıf içi eğitimlerle, rol canlandırmalarıyla ve e-eğitimlerle desteklenen kapsamlı bir eğitim alırlar. Program sonunda sınavlarda ve uygulamalarda başarılı olan katılımcılar, Hayat Varlık Ailesi’ne dahil olurlar.

Agent Camp programının bitiminden itibaren tüm uzmanlar, çalıştıkları süre boyunca ihtiyaçlarına ve görevlerine uygun eğitimler almaya devam ederler, bilgi yenileme/ tazeleme eğitimlerine dahil olurlar.


Program Tanıtımı