Hakkımızda-web 2019-09-19T09:38:04+00:00

HAYAT VARLIK, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) gözetimi ve denetimi nezdinde faaliyet gösteren Türkiye’nin öncü ve büyük varlık yönetim şirketidir. Hayat Varlık Akademisi 2013’te “Gelişim, Ömür Boyu” sloganıyla, tüm Hayat Varlık çalışanlarının gelişimini desteklemek, iş ve sosyal hayatlarına artı değer katmak amacıyla kurulmuştur. Hayat Varlık’la ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Felsefemiz

Your Content Goes Here

Ödüllerimiz

Your Content Goes Here

Felsefemiz

Hayat Varlık Akademisi, istisnasız tüm Hayat Varlık çalışanlarının eğitim ve gelişimlerine katkı sağlayan; kişisel, yönetimsel yetkinliklerini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen, onları sürekli geliştirirken performanslarını daha da güçlü kılan, sektördeki ilk ve tek kurumsal akademidir.

Hayat Varlık Ailesi olarak, eğitimi ve gelişimi işimizin bir parçası olarak kabul ederiz. Hangi yaşta olursak olalım, eğitim seviyemiz veya görevimiz ne olursa olsun, öğrenmenin okul sıralarında kalmayan ve hayat boyu devam eden bir süreç olduğuna inanırız.

Akademimiz 2013 yılında “Gelişim, Ömür Boyu” sloganıyla yola çıktı ve kuruluşu itibarıyla her gün daha da güçlenerek, kurum stratejilerimizle paralel ilerlemeye ve iş sonuçlarımıza katkı sağlamaya devam ediyor.

Hayat Varlık Akademisi, kendini, kariyerini ve hayatını geliştirmenin yanı sıra geleceğe de hazırlanmak isteyen tüm çalışanlarına, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen üniversitelerinden Boğaziçi Üniversitesi’nin Yaşamboyu Eğitim Merkezi “BÜYEM” ile gerçekleştirdiği işbirliği başta olmak üzere, alanında öncü iletişim- gelişim profesyonelleriyle, iç eğitmenleriyle ve karma eğitim felsefesiyle güçlü, keyifli bir öğrenme deneyimi sunuyor.

Ödüllerimiz

Association for Talent Development
ATD BEST 2017

Brandon Hall 2016
Eğitimde Mükemmeliyet
En İyi Sertifikasyon Programı

Brandon Hall 2016
Eğitimde Mükemmeliyet
En İyi Yetkinlik ve Beceri Gelişimi

Brandon Hall 2016
Eğitimde Mükemmeliyet
Stratejiyi Destekleyen Destekleyen

En İyi Gelişim Programı

Brandon Hall 2016
Eğitimde Mükemmeliyet
En Yaratıcı Öğrenme ve
Gelişim Programı