Haberler Hayat Varlık ATD Büyük Ödülü’ne layık görüldü 2017-11-13T10:16:45+00:00

Hayat Varlık ATD Büyük Ödülü’ne layık görüldü

Varlık Yönetim şirketleri arasında ilk ve tek kurumsal akademinin sahibi olan HAYAT VARLIK, çalışanlarına sunduğu eğitim & gelişim fırsatlarıyla ve yetenek gelişimiyle birlikte, performansa yönelik uygulamalarıyla ATD BEST Awards 2017’de bu ödülü Türkiye’den alan iki firmadan biri oldu.

2017 ATD Best Ödülleri töreni 5 Ekim tarihinde Washington DC.’de düzenlenen ödül töreninden önce, ödül kazanan en iyi uygulamaların paylaşıldığı “Learn from the BEST” konferansının “İşe Etki Eden Eğitim Tasarımı” konulu ilk panelinde, Hayat Varlık İnsan Kaynakları & İletişim Direktörü Zeynep Bilgiç; eğitim, gelişim ve yetenek gelişiminde fark yaratan şirket uygulamalarını, dünyanın çeşitli yerlerinden gelen profesyonellerle paylaştı.

Stratejik iş hedeflerine doğrudan katkıda bulunan firmalara verilen bu ödülü kazanmanın önemine değinen Bilgiç, geleceğin en iyi kuruluşlarının, çalışanların işbirliği ve iletişim faaliyetlerini aktif olarak tasarlayanlar ve gelecekte başarılı olabilmek için bugünden yetkinlik ve beceri setlerindeki ihtiyaçları tespit edip, kapatmak üzere yol almaya başlayanlar olacağını iletti. Bu kapsamda çalışanlar için işbirliğine yatkınlık, şeffaf iletişim, iş yapış şekillerini tasarlama çevikliği atölyeleri başta olmak üzere mesleki, teknik ve bireysel öğrenmeye yönelik eğitimler düzenlediklerini belirtti.

Endüstri 4.0 ile Toplum 5.0 da teknoloji ile birlikte insanı da merkeze alan uygulamaların önem kazanacağını vurgulayan Bilgiç, “Hayat Varlık’ta iş süreçlerinin temelini teknoloji ve insan oluşturuyor. Bu nedenle teknolojiye ve insana yatırım bizim için en önemli iki unsur. Başarma arzusu duyan, meraklı olan, farklı düşünebilen ve değişime hızlı adapte olabilen çalışanlarımızın içlerindeki cevheri açığa çıkartabilmeleri ve geleceğe hazırlanabilmeleri için, “Gelişim Ömür Boyu” sloganıyla kurulan akademimizde istisnasız tüm çalışanlarımızı kapsayan, ilgili ihtiyaçları karşılayabilecek programlar tasarlıyoruz” dedi.

Haber Arşivi

Haber Arşivi

Haber Arşivi İçin Tıklayın