İşbirliklerimiz 2017-07-07T14:42:32+00:00

İnsan kaynaklarının yetkinlik değerlendirme ve gelişim alanlarına odaklanan Gülgöz İK, işe alım ve gelişim amaçlı  ölçme ve değerlendirme merkezlerinin uygulanması, NEO PI-R Kişilik Envanteri ile yetenek ve yabancı dil testleri, kuruma özel olarak test geliştirilmesi, eğitimler ve yetenek gelişimi ve yönetimi, kariyer danışmanlığı ile koçluk gibi danışmanlık hizmetleri sunar.

BÜYEM, Boğaziçi Üniversitesi’nin lisans ve lisansüstü eğitim programları dışında toplum hizmetine sunulan eğitim programları ile eğitim danışmanlığı ve sınav uygulamalarının hazırlanması, yürütülmesi ve koordinasyonunu sağlayan birimdir. BÜYEM; bireyler, kurumlar ve toplum için yüksek değer teşkil eden eğitim faaliyetleri sunar, eğitimlerinde çağın gerekleriyle toplumun ihtiyaç ve koşullarını bütünleştirmeyi hedefler.

Ulusal ve uluslararası şirketlere tasarım ve görsel iletişim hizmeti veren bir reklam ajansıdır.

Digitallica, hız, esneklik ve adaptasyon yetkinlikleriyle çizgi dışı gelişim ve tasarım çözümleri sunan dijital tasarım stüdyosudur.

Nelly, şirket çalışanlarının bilgilerini sürekli taze tutmaları için tasarlanan akıllı bir uygulamadır. Her bir kullanıcının sistemle etkileşimini zaman içinde öğrenerek, bu etkileşimi içerik ve miktar değişiklikleriyle bireysel ihtiyaçlara göre yönlendirir. Ayrıca tekrar ve zamana yayılmış öğrenme teknikleri kullanarak, şirket geneli bilgi ve yetkinliklerin yönetilmesinde yardımcı olur.

Enocta, kurumların e-öğrenme, eğitim ve gelişim için ihtiyaç duydukları hizmet ve ürünleri tek bir çatı altında toplayarak tek noktadan çözümler üretmek amacıyla, Türkiye’nin e-öğrenme alanındaki ilk ve öncü şirketidir.

İstanbul’da, 1996 yılında kurulmuş bir vakıf üniversitesidir. Üniversite, sosyal bilimler, idari bilimler, iletişim, hukuk, mimarlık, mühendislik ve sağlık bilimleri gibi alanlarda eğitim vermektedir. 2006 yılından bu yana, Üniversiteler ağı Laureate International Universities’in Türkiye’deki tek üyesidir.

2009 yılında I’AM GROUP bünyesinde kurulan Smart Unique; şirketlerin deneyimsel öğrenme, eğitim, gelişim ve etkinlik ihtiyaçlarına bir bütün olarak stratejik çözümler sunmaktadır.

Tezgahçılar, ilhamını bir tezgah arabasındaki dinamizmden ve değişimden alan; bu ilham ile etkinlikler, atölyeler, eğitimler  tasarlayan bir topluluktur.

Uniq, yönetici seviyesindeki profesyonellerden, müşteri temsilcilerine kadar her seviyeye yönelik teorik ve pratik bilgiler içeren, özgün eğitimler ile workshop ve seminerler sunan bir eğitim ve danışmanlık firmasıdır.

Eğitim programının tasarımı, geliştirilmesi, uygulaması ve kalite kontrolü alanında ISO 9001:2008 belgesine sahip ve Cambridge Üniversitesi ESOL Bölümü tarafından yapılan araştırma ile programı ve öğrettiği seviyeleri, Genel Avrupa Dil Standartları (CEFR) ile uyumluluğu kanıtlanan ilk ve tek dil okuludur.